Úvod blogu

15. června 2010 v 20:37 | Dajlisia |  Site
http://jinakanishi.blog.cz/

Na úvod bych nejspíš měla něco napsat, než začnu psát jednotlivé články k rubrikám. Tak se jdu tedy do toho pustit. Tento blog je plně funkční od 14.6.2010, než přejde na webovou podobu a doufám, že se sem budete rádi vracet, a že vás budu bavit svými příspěvky. Velmi vás prosím, nic nekopírujte a když už, uvádějte zdroj! Nerada vyhrožuji nebo upozorňuji, ale pokud na to přijdu, budu to řešit, tak si to předem rozmyslete! Veřím že i vy nesnášíte kopírování vašich článků, na kterých jste tak usilovně pracovali a zabrali vám spoustu času.


Stránka byla založena z ničeho nic, po zkouknutí hudebního filmu Bandage (Lands, Bandeiji). Doslova jsem si zamilovala hlavního hrdinu, Akanishiho Jina, o kterém je vlastně téměř celý blog. Je jeden ze dvou hlavních zpěváků KAT-TUN, no jde i sám za sebe. Díky němu jsem si oblíbila japonskou scénu, ale zase ne všechny ,,můžu". Vlastně kromě KAT-TUN miluji i další skupinu, kterou jsem poznala díky Akanishimu, za což mu moc děkuji, jmenuje se Arashi a jak jsem zjistila, tady v ČR nebo SR je málokdo zná. Velká škoda, protože kdyby měli vystoupení v těchto státech, bylo by to úžasné, protože dělají skvělou show, ale o nich až později...

Bohužel nejsem v kontaktu ani s jedním z členů obou skupin ani žádnými jinými, no zajímám se o ně a zjišťuji infa kde se dá. Všimla jsem si, že je tady málo blogů o japonských J-pop skupinách, tak snad inspiruji více lidí. Ne jen aby si založili podobný blog, ale taky, aby našli užitečné informace a pokud neradi hledáte v anglických stránkách jste tady nalezli co potřebujete. V Menu jsem napsala na sebe kontakt, tak pokud budete mít jakékoliv dotazy, nebo se vám něco nezobrazuje správně, obraťte se na mě...

Tímto prozatím končím se seznamováním blogu a v dalších dnech přidám články, ať se to tu rozroste a vy měli každý den co číst. Pokud vám tu něco chybí, můžete psát i ke komentářům - je proto vytvořena Rubrika Reklamy!

Zatím se mějte hezky, Dajlisia (někteří mě znají pod přezdívkou Darela) ...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Byl/as tu?

Klikni

Komentáře

1 Nanami Valentine Nanami Valentine | Web | 17. června 2010 v 13:46 | Reagovat

Vítej :)) Jojo, Rain je fešák i sympaťák, ale je to první pop zpěvák, kterýho mám na blogu XD ne že bych pop neměla rádala, ale radši mám rock a úplně miluju j-rock a visual kei.. j-pop moc neznám XD ale ráda si tu něco přečtu :)
ale s tím kopírováním to bude asi těžší...já už sem to víceméně přestala řešit..hlavně u obrázků...pokud nejsou moje tvorba,tak na to dlabu...ale článek bych jen tak nenchala XD tak zatím :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Dajlisia 2010 - 2013 | All Rights Reserved | copyring: jinakanishi.blog.czfree counters