Nikdy se nevzdávej svého snu IV.

1. července 2010 v 11:59 | Dajlisia Jin |  Nikdy se nevzdávaj svého snu (povídka)
http://jinakanishi.blog.cz/
http://jinakanishi.blog.cz/


Část čtvrtá: Sedím v autobuse a jedu do Prahy. Snad to stihnu! Po cestě si čtu časopis ELLE a poslouchala jsem Arashi a KAT-TUN. Bylo chladno, ale obloha byla krásně čistá. Ani nevím jak se mi to podařilo, ale celou cestu jsem prospala. Vzbudila mě až hosteska. Vystoupila jsem a rozhlížela se po Lence. Ta na mě sezadu ,,skočila" a usmívala se.
,,Máš všechno? Poslyš, zařídila jsem ty letenky přes společnost Student Agency, máme to aspoň přímo a letenky nejsou drahé. V ceně je i spáteční let kdyby náhodou. Kdyby se nám tam líbilo, můžeme si prodloužit let, co ty na to?"
,,Wau, divím se že jsi stihla i toto," zasmála jsem se. ,,A teď jsi zařídila i letenky. A vlastně jsme se i domlouvaly, ještě že jsi na to nezapomněla. Tak jdem?"
Dám jí ruku kolem ramen a vyrážíme. Je skvělé, že je v Japonsku kde spát, jen to bude problém ve velkém hlavním městě Tokyu najít. Když se dostaneme na letiště, vyzvednu si letenky a posadíme se do čekacího sálu. Jsem nervózní a všimla jsem si, že Lenka malinko taky. Už za chvíli nám to letí! Ještě nikdy jsem neletěla, vyzkoušela jem si to jen ve snu, ale tohle je realita. Už už nás pobízejí k nástupu do letadla, Lenka vybrala 4 hvězdičkovou leteckou společnost a budeme v business třídě. To znamená, že máme k dispozici spoustu jídla a behěm letu se nasytíme až 3 chodů. Ale myslím, že by nám stačili i ty dvě, čili oběd a večeře. Ale když je to v ceně, proč to odmítat.
Už jsme seděli na svých místech, připoutaly jsme se a já byla hodně nervózní! Když jsem se ohlédla za Lenkou, nevěřila jsem vlastním očím co vidím! Ta je snad nervóznější než já. Ta se na mě podívá a celá zelená se mi přizná.
,,Ja to snad nerozdýchám! Mám hrůzu z létání, já asi vystoupím! Já musím ven..."
Už už se rozepíná, ale naštěstí ji stihnu zadržet.
,,Ho ho ho, ty nikam nejdeš zlato! Do Japonska poletíš, i kdybys měla celou cestu prozvracet! Těšila ses na tuhle cestu a když jsem vystoupila z autobusu, tvářila ses spokojeně a s úsměvem jsi mi oznamovala místo odletu!" zasměju se.
Oznámili nám, že se máme připoutat, že je čas k odletu. Toto oznámení Lenku vyrušilo ještě víc. Když jsme vzlétli, cítila jsem malinko tlak v žaludku. Já seděla u okna a Lenka v uličce. Když jsme byli vysoko, cítila jsem se lépe. Lenka ani moc ne. Chtělo by to ji zabavit aby přišla na jiné myšlenky, protože pohled na ni je nesnesitelný.
,,Tak a jsme v bezpečné výšce." řekla jsem, ale to jsem ji víc znervóznila.
,,Haha, vážně vtipné!" alespoň se malinko pousměje.
,,Bude to dlouhá cesta, doufám, že si alespoň pospíš, když ti není dobře."
,,Ještě je brzo. Ale začínám mít hlad!" obě se zasmějeme.

Cesta je namáhavá a zdlouhavá. Bez zabavení se nějakou činností se let stěží přežívá. Strava v letadle byla výborná, Lenka se během cesty uklidnila a obě jsme si let užívali. Na spánek jsme neměli ani pomyšlení, byli jsme natěšené a čím jsme byli blíž konečné zastávky, tím víc se těšili až přistaneme. Všechno bylo ve výborném stavu, paluba letadla byla vcelku nóbl, letušky byli příjemné a staraly se o pohodlí všech cestujících! Nevím jak se nám to podařilo, ale usly jsme a spaly celou cestu, až nás jedna letuška probudila. Byli jsme tu! Byli jsme v hlavním městě Japonska! Po výstupu z letadla jsme zůstaly stát jako opařené.
,,Jsme tady!" vykřikly jsme obě naráz a vydali se na naše místo odpočinku...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Byl/as tu?

Klikni

Komentáře

1 Lee Hyori - your favourite AFFS Lee Hyori - your favourite AFFS | Web | 1. července 2010 v 12:53 | Reagovat

Jojo, všechno jsou to jeho podpisy =oD

Další super díííl, to je skvělý. No a s tím letadlem jsi to celkem vystihla, to je moje smrt =oD Ale jinak by to bylo fajnýýý =oD

A kam se vůbec chystáš v létě? =o)

2 Lee Hyori - your favourite AFFS Lee Hyori - your favourite AFFS | Web | 1. července 2010 v 15:08 | Reagovat

Tak ono je to celkem jedno jaké jídlo. Všude mají nudle, zeleninu, ryby a kuře. Takže je to fuk, od každého něco. Takový mišmaš. =oD

3 mimmi mimmi | 1. července 2010 v 16:09 | Reagovat

Skvely opis lietadla a celej cesty,ja teda netuzim letiet,asi by som to "nerozdychala"ale cita sa to ozaj super.Tak uz len cakam ake to bude v Tokyu.

4 katka katka | 1. července 2010 v 17:52 | Reagovat

juj super...to ze ste sa stretli,soplu ste nasadli do lietadla a leteli...moj sen letiet niekedy niekde......na vysnene miesto....este raz super tesim sa nabuduce....

5 Yoshiko Hinisho Yoshiko Hinisho | Web | 2. července 2010 v 5:56 | Reagovat

Skvělý další kousek. A co prázdniny, už máš plán?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Dajlisia 2010 - 2013 | All Rights Reserved | copyring: jinakanishi.blog.czfree counters