Nikdy se nevzdávej svého snu XVIII.

16. července 2010 v 1:57 | Dajlisia Jin |  Nikdy se nevzdávaj svého snu (povídka)
http://jinakanishi.blog.cz/
http://jinakanishi.blog.cz/


Část osmnáctá: Pospali jsme si dýl, než bývá zvykem, vyjímečně každý z nás vztal kolem poledne. Popravdě mě se vztávat nechtělo, no Hiroshi mě stejně donutil vztát.
,,Ty bys jen spala." zasměje se.
,,Divíš se? Včera jsi mě nenechal spát, tak jsem unavená."
,,Cože?" podiví se. ,,Tak jsi mi měla říct že už chceš spát."
,,Heh, blázínku! Víš o tom, že tě šíleně moc miluju?"
,,Ne, nevím o tom. Včera jsem ti řekl, že ti nevěřím. Dokaž mi to."
,,Tak ty mi nevěříš? Pojď sem!" přitáhnu si ho k sobě a vášnivě políbím.
Mohla bych tak zůstat celý den. Nikdy jsem si nepomyslela, že se tak šíleně zamiluji. Ten pocit bych přála každé ženě. Kdykoliv jsem se na něj podívala, cítila jsem potřebu být mu nablízku.
,,Už mi věříš?"
,,Snažím se ti věřit."
..Půjdu se podívat na Lenku a tak." vztanu z postele a odejdu z pokoje.
Lenka byla v pokoji a poslouchala hudbu. Když mě uviděla, byla k nevytržení.
,,Wau, tak dlouho spíš a ještě s kým. Vy spolu chodíte a spíte v jedné posteli a já mám chuť rozběhnout se za Rainem a nepustila ho! To je nefér!"
,,Já s ním nespala, jen jsem tam přespala. A Než odjedeme určitě se s Rainem uvidíš."
,,To je právě to, co nevím! Kdoví kdy má další natáčení. Net nejede."
,,Naco máme naše kluky? Ti se znají s KAT-TUN, bude to pro ně maličkost!"
,,Myslíš? Jen ať je to co nejdřív." a pokračuje: ,,Poslyš, když odjedeme, jak to bude s tebou a Hiroshi-m? Vrátíš se sem?"
,,Ráda bych se sem vrátila. Před nedávnem jsem chtěla to samé kvůli Jin-ovi, ale to je minulost, teď žiju přítomností."
Chvíli jen tak mlčíme, ale Lence pořád něco vrtalo v hlavě.
,,Teď buď ke mně upřímná. Ty víš, že mi můžeš věřit. Opravdu jsi zamilovaná do Hiroshi-ho? Není to vážně jen způsob jak na něj zapomenout? Tak dlouho jsi ho milovala, už od doby co jsme si psaly a teď najednou obrátíš. Kdyby tě Jin miloval, oputila bys Hiroshi-ho?"
,,Já si to už ověřila, vím co cítím. Jsem s Hiroshi-m právě proto, že vím, že Jin mě nikdy nemůže milovat. Stejně by nám to nevyšlo. Má přítelkyni a pro mě je nedosažitelný."
I když se Lenka snažila přejít na jiné téma jsem cítila, že jí to pořád vrtá hlavou. Doufám, že se nic nepokazí a že všechno bude jak to je. Doufám, že Jin-a uvidím co nejmíň.
,,Dnes bych chtěla, abychom my dvě byli spolu. Vím, že s Hiroshi-m chodíš teprve od včerejška, ale se mnou jsi byla tak málo. Jasně, v ČR budeme, ale myslela jsem, že si to tu užijeme."
Najednou vtrhne dovnitř Kazuki.
,,Holky, vím, kde se nacházi Rain! Připravte se na dnešní večer, jde se do toho podniku co jsme byli včera." potom se obrátí na mě.
,,Akanishi tam bude taky, i zbytek KAT-TUN. Měli by tam dojít i Jun se svou kapelou Arashi. Darelo, i ty máš jedinečnou šanci je poznat! Co vy na to holky?"
Lenka byla automaticky pro a já ještě víc, protože poznám Arashi!
,,To si piš že jdeme!" rozhodne Lenka.
Večer je už tu a my jsme nachystané jít. Lenka vypadala sexy. Něco málo jsme zobli a vyrazili. Já bok po boku s Hiroshi-m. Dorazili jsme ke vchodu a už tam jsem si všimla Akanishi-ho. Jenže tentokrát bez přítelkyně. Viděl nás, ale mě to nic nedělalo. Hiroshi si mě přitáhl k sobě. Věděla jsem, že to dělá schválně. Akanishi byl nějaký naštvaný, než tohle Hiroshi udělal, byl klidný. Dál jsem se nezajímala a očima jsem vyhledávala někoho z Arashi. Namísto nich jsem si všimla Raina. Byl elegán. Malinko jsem do ní drcla a když ho viděla, málem omdlela. Rain se na nás podíval a usmál se. Asi se zná s některým z kluků, díval se na Kazuki-ho. Když nás chtěl představit, Lenka si hbitě stoupla zády k nám, aby jako první měla možnost se s ním seznámit. A bylo to tu. Podání ruky a letmý polibek na tvář. Zářila štěstím. Potom jsme přišli na řadu my. Vzdálili se a já tam zůstala sama. Když jsem chtěla jít dál, Akanishi mě schytl za ruku a vzal mě bokem.
,,Věděl jsem že přijdeš. Jdu za Hiroshi-m mu říct co bylo mezi námi včera večer!" ...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Selene Selene | Web | 16. července 2010 v 12:27 | Reagovat

nech ten idiot nespraví nejakú blbosť...je strašne sobecký...nech ho nejaký sumo zápasník zvalí k zemi.Akanashi nemá prečo žierliť.On sa k nej choval ako k handre...

2 ayumi ayumi | E-mail | Web | 16. července 2010 v 15:03 | Reagovat

ak ten akanishi nieco spravim tak budem fakt moc moc moc zla !!! preco jej chce znicit stasite?? akoze viem preco ale tak nech ju necha tak...uplne ma to zobralo xD xD xD dalsie prekvapenie :):) ja uz mam jedneho brata o rok starsieho :):) ale moc moc som si zelala sestru :) a vyslo to :) hmm nie si nahodou na facebooku? :)

3 katka katka | 16. července 2010 v 16:14 | Reagovat

no do frasa,nech to nerobi Akanishi....ani by mu mozno Hiroshi neuveril,pretoze veri Darele a miluje ju....dobra dalsia cast....

4 mimmi mimmi | 16. července 2010 v 18:13 | Reagovat

Konecne bude hadam aj daka "zapletka".Teda nieze by to takto nebolo napinave,jasne ze je,ale trochu vzrucha tomu iba prida na zaujimavosti.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

© Dajlisia 2010 - 2013 | All Rights Reserved | copyring: jinakanishi.blog.czfree counters